Gulf Harmony HLPD 46 | 20L

Gulf Harmony HLPD 46 | 20L

Gulf Harmony HLPD 46 | 20L

KOD PRODUCENTA
3537
OPAKOWANIE [L]
20
Lepkość ISO
46
GUL-HARHLPD20L
Obecnie brak na stanie
357,22 zł

(357,22 zł szt.)

Brutto
17,86 zł/L

Towar Brak w magazynie
WYSYŁKA TOWARU
PŁATNOŚCI

Sposób płatności
Szybkie płatności
Przelew tradycyjny
Cena płatności 1
Płatność za pobraniem
Cena płatności 2
 

Olej Gulf Harmony HLPD 46

to chroniący przed zużyciem olej hydrauliczny bezpopiołowy typu detergencyjnego, opracowany specjalnie dla układów hydraulicznych obrabiarek, mobilnych układów hydraulicznych oraz napędów sprzęgłowych, gdzie można spodziewać się niewielkiego zanieczyszczenia wodą. Olej Gulf Harmony HLPD 46 został skomponowany ze specjalnymi detergentami i dyspersantami w celu uniknięcia problemów z blokowaniem się zaworów spowodowanym przez zanieczyszczenie oleju syntetycznymi i/lub półsyntetycznymi płynami chłodzącymi na bazie wody. Olej Gulf Harmony HLPD 46 zapewniaj nadzwyczajne właściwości ochrony przed zużyciem, stabilność termooksydacyjną, ochronę przed rdzewieniem i korozją, kontrolę spieniania oraz gwałtowne wypieranie powietrza a także przekracza wymagania w zakresie wydajności ustalone w klasyfikacji oleju hydraulicznego HLDP oraz specyfikacji 6721 Daimler DBL.

Specjalne właściwości detergencyjne i dyspersyjne olejów z serii Gulf Harmony HLPD zapewniają łagodne funkcjonowanie układów hydraulicznych poprzez zminimalizowanie tworzenia się lepkich pozostałości i osadów. Doskonała zdolność emulgowania wody zapewnia prawidłowe funkcjonowanie układów hydraulicznych nawet w przypadku zanieczyszczenia oleju niewielkimi ilościami wody. Nadzwyczajne własności ochrony przed zużywaniem się pomagają zredukować zużycie mechanicznych komponentów. Wysoka odporność na utlenianie oraz rozkład termiczny kontrolują tworzenie się szlamu i osadu oraz poprawiają żywotność. Chronią przez korozją w uciążliwych warunkach eksploatacji.

Zastosowanie:

Oleje Gulf Harmony HLPD są zalecane do układów hydraulicznych obrabiarek, w których istnieje prawdopodobieństwo zanieczyszczenia oleju płynami chłodzącymi na bazie wody oraz mobilnych układów hydraulicznych i napędów sprzęgłowych, w których można spodziewać się niewielkiego zanieczyszczenia wodą. Ponadto, do układów hydraulicznych w zastosowaniach przemysłowych i mobilnych w których występują koła zębate, pompy skrzydełkowe i tłokowe, tam gdzie zlecane jest stosowanie oleju ochraniającego przed zużywaniem się.

Normy:

HLPD classification of hydraulic oils, DaimlerChrysler DBL 6721

*Zdjęcie poglądowe

KOD PRODUCENTA
3537
OPAKOWANIE [L]
20
Lepkość ISO
46
Nowy

Gulf Oil International przywiązuje ogromną uwagę do procesów produkcyjnych, o to żeby wszystkie produkty wytwarzane były według własnych receptur, na bazie specjalnie dobranych dodatków i  aby cechowały się najlepszymi parametrami na rynku.

Dlatego też oleje i smary marki Gulf trafiające na rynek europejski wytwarzane są wyłącznie w jednej, niezwykle nowoczesnej rafinerii, zlokalizowanej w Belgii.

Oceń Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Nasze produkty

Baner w lewej kolumnie