Olej Przekładniowy Gulf Gear Synger...

Olej Przekładniowy Gulf Gear Synger 75W-90 | 20L

Olej Przekładniowy Gulf Gear Synger 75W-90 | 20L

KOD PRODUCENTA
2379
LEPKOŚĆ SAE
75W-90
OPAKOWANIE [L]
20
GUL-SYN75W9020L
Dostępne w magazynie
911,68 zł

(911,68 zł szt.)

Brutto
45,58 zł/L

Towar w magazynie Wysyłka 24H
WYSYŁKA TOWARU
PŁATNOŚCI

Sposób płatności
Szybkie płatności
Przelew tradycyjny
Cena płatności 1
Płatność za pobraniem
Cena płatności 2
 

Gulf Syngear 75W-90

jest w pełni syntetycznym olejem przekładniowym stworzonym tak, aby spełnić standardy najbardziej wymagających europejskich części napędu w wysokoobciążonych lekkich i ciężkich samochodów dostawczych. Gulf Syngear 75W-90 jest mieszanką syntetycznych olejów i zaawansowanym technologicznie systemem dodatków tak, aby zapewnić niespotykaną ochronę i długotrwałość elementów napędu. Gulf Syngear 75W-90 posiada znakomitą wytrzymałość warstwy oleju oraz indeks wysokiej lepkości, który zapewniają efektywne smarowanie działając w różnych temperaturach oraz w warunkach takich jak: duża prędkość / obciążenia uderzeniowe, mała prędkość / niski moment obrotowy.

Znakomita termo-tlenowa stabilność redukuje nawarstwianie się osadów i szlamów, co przedłuża żywotność kół zębatych, łożysk i uszczelek przedłużając okresy między wymianami oleju. Zaawansowana formuła wytrzymałości warstwy oleju chroni elementy napędu przed zużywaniem nawet podczas pracy w trudnych warunkach. Efektywna ochrona przed rdzą i korozją, szczególnie miedzi i jej stopów, zmniejsza zużywanie, przedłuża żywotność synchronizatora i usprawnia zmianę biegów. Dodatkowo, płynność w niskich temperaturach zmniejsza zużycie zapłonu i zapewnia łatwiejszą zmianę biegów w niskich temperaturach otoczenia. Znakomita stabilność ścinania się oleju pomaga utrzymać lepkość i wzmacnia powłokę w celu ochrony przed zużywaniem się materiału nawet podczas pracy w trudnych warunkach. Znakomite właściwości ścinania się oleju zmniejszają tarcie oraz zużycie paliwa jak również ułatwiają zmianę biegów. Uniwersalne możliwości tego oleju umożliwiają jego użycie do zarówno ręcznych skrzyń biegów jak i do wysokoobciążonych przekładni osiowych.

Zastosowanie:

Gulf Syngear 75W-90 zalecany jest do dostępnych na terenie Europy napędów wymagających olejów spełniających wymogi MAN M 3343 Type S or Scania STO 1:0 oraz do wysokoobciążonych ręcznych skrzyń biegów i przekładni osiowych spełniających wymogi API GL-4 oraz API GL-5. Można go również używać do lekkich i ciężkich ciężarówek, autobusów i van-ów jak również do sprzętu budowlanego, górniczego i rolniczego.

Gulf Syngear 75W-90 nie jest zalecany do automatycznych skrzyń biegów oraz do samoblokujących mechanizmach różnicowych.

Normy:

API GL-5,

API MT-1,

MIL-PRF-2105E,

MIL-L-2105 D,

SAE J 2360,

Mack GO-J,

ZF TE-ML- 07A, 08,

ArvinMeritor 076-N, DAF*, Eaton*, Iveco*

Aprobaty:

MAN 342 Typ S1,

MAN 341 Typ Z2,

MAN 341 Typ E3,

ZF TE-ML 02B, 05A, 12L, 12N, 16F, 17B, 19C, 21A (ZF approval number ZF000863),

MB-Approval 235.8, Scania STO 1:0 (Gearbox)

*Zdjęcie poglądowe

KOD PRODUCENTA
2379
LEPKOŚĆ SAE
75W-90
OPAKOWANIE [L]
20
4 Przedmioty
Nowy

Gulf Oil International przywiązuje ogromną uwagę do procesów produkcyjnych, o to żeby wszystkie produkty wytwarzane były według własnych receptur, na bazie specjalnie dobranych dodatków i  aby cechowały się najlepszymi parametrami na rynku.

Dlatego też oleje i smary marki Gulf trafiające na rynek europejski wytwarzane są wyłącznie w jednej, niezwykle nowoczesnej rafinerii, zlokalizowanej w Belgii.

Oceń Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Nasze produkty

w magazynie
Kategorie

Kurier Pocztex

Wybierz przesyłkę "eko Pocztex" i dołącz do nas posadzimy wspólnie las
0,00 zł
Baner w lewej kolumnie