CZARNA OPONA PREPARAT DO KONSERWACJI OPON 520ML

Moje Auto Preparat do konserwacji opon – Czarna Opona z efektem mokrej opony  KTM 19-022

KOD PRODUCENTA
KTM 19-022
OPAKOWANIE [L]
0,520
KOS-19-022
10,26 zł

(10,26 zł SZT)

Brutto
Towar w magazynie Wysyłka 24H
WYSYŁKA TOWARU
PŁATNOŚCI

Sposób płatności
Szybkie płatności
Przelew tradycyjny
34,00 PLN
Płatność za pobraniem
44,00 PLN

Preparat do konserwacji opon Moje Auto CZARNA OPONA w aerozolu to szybki i skuteczny sposób na uzyskanie lśniących opon. Przy regularnym stosowaniu powierzchnia gumy staje się elastyczna. Wystarczy tylko bezpośrednio spryskać czyszczoną powierzchnię. Nie ma potrzeby szorowania, aby uzyskać wysoki połysk opon. Tworzy warstwę ochronną, która pozostaje na powierzchni opony nawet po umyciu. Specjalna formuła produktu pozwala na szybkie i skuteczne pokrycie zewnętrznej powierzchni opony. Preparat zabezpiecza również przed pękaniem zewnętrznej warstwy gumy.

Efekt mokrej opony

Opony są narażone nieustannie na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych, na skutek czego tracąc swoją elastyczność i głęboki czarny kolor. Preparat do konserwacji opon z efektem mokrej opony to przykład produktu, który zabezpiecza ich boczną powierzchnie i jednocześnie przywraca jej czerń i wysoki połysk.

Preparat do konserwacji opon Czarna Opona Moje Auto to sposób na skuteczną ochronę przed wpływem czynników zewnętrznych oraz szybkie przywrócenie jej blasku i głębokiej czerni. Jego regularne stosowanie przekłada się na estetyczny wygląd opon.

Zalecenia:

Nie stosować na jezdną część opony oraz na elementy układu hamulcowego

Przed jazdą sprawdzić skuteczność hamowania.

KOD PRODUCENTA
KTM 19-022
OPAKOWANIE [L]
0,520
Nowy produkt
2020-03-19

Moje Auto to czołowy producent na rynku kosmetyków i chemii samochodowej

Marka przez wiele lat działalności wypracowała sobie ugruntowaną pozycję lidera. Jakość oferty produktowej jest stale potwierdzana w badaniach konsumenckich oraz w testach produktowych w najbardziej poczytnych pismach branżowych w Polsce. W nieustannie rozszerzającej się ofercie marka posiada  przeznaczone do całorocznej pielęgnacji i zimowej ochrony.

specjalistyczne kosmetyki samochodowe

płyny do chłodnic samochodowych Moje Auto Mobiler

ściereczki samochodowe Moje Auto

akcesoria samochodowe Moje Auto Virage

zapachy samochodowe Moje Auto Insenti

Wszystkie produkty

Nasze produkty

Baner w lewej kolumnie