DETAILER PLASTIK DRESSING 500ML

Moje Auto Detailer Plastik Dressing PREPARAT DO PIELĘGNACJI WNĘTRZA 19-624

KOD PRODUCENTA
19-624
OPAKOWANIE [L]
0,5
KOS-19-624
22,48 zł

(22,48 zł szt.)

Brutto
Towar w magazynie Wysyłka 24H
WYSYŁKA TOWARU
PŁATNOŚCI

Sposób płatności
Szybkie płatności
Przelew tradycyjny
34,00 PLN
Płatność za pobraniem
44,00 PLN

Plastik Dressing to profesjonalny produkt do pielęgnacji powierzchni wykonanych z tworzyw sztucznych. Doskonale czyści powierzchnie, skutecznie usuwając z nich kurz, tłuste plamy, ślady kosmetyków i tym podobne. 

Regeneruje powierzchnie plastikowe i przywraca ich dawny kolor oraz jego głębię. Jednak to nie wszystko! Plastik Dressing także świetnie konserwuje plastik, tworząc na jego powierzchni matową warstwę ochronną. Warstwa ta stanowi skuteczną barierę dla kurzu i innych zanieczyszczeń.

Preparat ten to nowoczesny produkt marki Moje Auto Detailer, którą cechuje najwyższa jakość oraz prostota użytkowania. Nowa linia Detailer to produkty przeznaczone do profesjonalnego użytku dla miłośników motoryzacji i prawdziwych profesjonalistów.

Czemu zawdzięczamy tę moc?

Plastik Dressing w swoim składzie zawiera specjalne filtry chroniące przed promieniowaniem ultrafioletowym. Dzięki takim składnikom plastik staje się odporny na promieniowanie UV i nie wykazuje tendencji do blaknięcia. Po użyciu preparat pozostawia przyjemny, długo utrzymujący się zapach.  

Czystość i komfort podróżowania

Produkt do pielęgnacji wnętrza, którym jest Plastik Dressing, po wyschnięciu jest w pełni bezpieczny dla naszej skóry. Nie wywołuje nieprzyjemnych reakcji alergicznych. Utrzymuje miękkość elementów plastikowych, co jest szczególne ważne w przypadku plastikowych tapicerek, które muszą zachowywać elastyczność. Ma to znaczenie również dla elementów tapicerki, zawierających podzespoły (np. poduszki powietrzne).

ZALETY

  • Zabezpiecza plastik przed konsekwencjami działania promieniowania UV.
  • Przywraca i pielęgnuje oryginalny kolor plastiku.
  • Posiada przyjemny i intensywny zapach.
KOD PRODUCENTA
19-624
OPAKOWANIE [L]
0,5
Nowy produkt
2020-05-29

Moje Auto to czołowy producent na rynku kosmetyków i chemii samochodowej

Marka przez wiele lat działalności wypracowała sobie ugruntowaną pozycję lidera. Jakość oferty produktowej jest stale potwierdzana w badaniach konsumenckich oraz w testach produktowych w najbardziej poczytnych pismach branżowych w Polsce. W nieustannie rozszerzającej się ofercie marka posiada  przeznaczone do całorocznej pielęgnacji i zimowej ochrony.

specjalistyczne kosmetyki samochodowe

płyny do chłodnic samochodowych Moje Auto Mobiler

ściereczki samochodowe Moje Auto

akcesoria samochodowe Moje Auto Virage

zapachy samochodowe Moje Auto Insenti

Wszystkie produkty

Nasze produkty

Baner w lewej kolumnie