Olej Hydrauliczny Gulf HARMONY HVI 68 | 20L

Olej Hydrauliczny Gulf HARMONY HVI 68 | 20L

Olej Hydrauliczny Gulf HARMONY HVI 68 | 20L

KOD PRODUCENTA
3608
OPAKOWANIE [L]
20
Lepkość ISO
68
GUL-HARHVI6820
Dostępne w magazynie
316,91 zł

(316,91 zł szt.)

Brutto
15,85 zł/L

Towar w magazynie Wysyłka 24H
WYSYŁKA TOWARU
PŁATNOŚCI

Sposób płatności
Szybkie płatności
Przelew tradycyjny
Cena płatności 1
Płatność za pobraniem
Cena płatności 2
 

Gulf Harmony HVI 68 (HVLP)

OLEJ HYDRAULICZNY O WYSOKIM WSKAŹNIKU LEPKOŚCI (HIGH VISCOSITY INDEX)

Olej Gulf Harmony HVI 68 jest najwyższej jakości antyzużyciowym olejem hydraulicznym, zaprojektowanym do pracy w bardzo szerokim zakresie temperatur lub w układach, w których wymagane są małe zmiany lepkości wraz z temperaturą. Gulf Harmony HVI 68 jest formułowany z najwyższej jakości parafinowych baz olejowych, polimerów wysoce odpornych na ścinanie i zaawansowanego technologicznie pakietu dodatków, tak aby sprostać wymaganiom systemów hydraulicznych najnowszych konstrukcji. Olej Gulf Harmony HVI 68 zapewnia doskonałą ochronę przeciwzużyciową i antykorozyjną, a sam jest bardzo odporny na degradację oksydacyjną. Produkt ten wykazuje bardzo niskie pienienie, szybką demulgację z wody i wypieranie powietrza z ich objętości. Gulf Harmony HVI 68 przewyższa swoimi właściwościami wymagania stawiane przez powszechne normy przemysłowe, np. DIN 51524 cz. 3 HVLP, AFNOR NFE 48-603 (HV) i ISO 11158 HV, a także przez głównych producentów systemów hydraulicznych, jak: Poclain, Hitachi, Cincinnati Lamb, Eaton i Denison.

Gulf Harmony HVI 68 posiada wyjątkowe własności przeciwzużyciowe, czego rezultatem jest istotne wydłużenie żywotności elementów układów hydraulicznych, a co za tym idzie redukcja kosztów ich utrzymania. Bardzo wysokie wskaźniki lepkości zapewniają łatwy start układu w niskich temperaturach i bardzo dobrą ochronę w szerokim zakresie temperatur. Bardzo wysoka odporność na ścinanie powoduje utrzymanie lepkości w czasie nawet w warunkach bardzo wysokich obciążeń w trakcie pracy. Stabilność termooksydacyjna zapobiega tworzeniu się osadów i lakierów na powierzchni układów hydraulicznych, a odpowiednio dobrane inhibitory chronią przed ich korozją, nawet gdy ich elementy wykonane są z metali kolorowych i pracują w wilgotnej atmosferze. Szybkie wypieranie powietrza z oleju zapobiega zjawisku kawitacji na pompach, wydłużając czas ich bezawaryjnej pracy. Gulf Harmony HVI 68 jest kompatybilny z powszechnie używanymi uszczelnieniami.


Zastosowanie: 

Olej Gulf Harmony HVI 68 jest zalecany do pracy w układach hydraulicznych i przenoszenia mocy przeznaczonych do pracy w bardzo szerokim zakresie temperatur oraz w hydraulicznych układach sterowania, w których stabilność lepkości oleju decyduje o dokładności operacji. Polecany jest do pracy, m.in. w podnośnikach hydraulicznych, windach, dźwigach, koparkach, ładowarkach, itp., pracujących w bardzo zmiennych warunkach zewnętrznych.


Normy:

DIN 51524 Part 3 HVLP, AFNOR NFE 48-603 (HV), ISO 11158 HV, Denison HF-0, HF-1, HF-2, Eaton (Vickers) M-2950-S, M-2952-S, I-286-S, Bosch Rexroth 07 075 for vane, piston & gear pumps, Sauer Danfoss 520L0463, Poclain

KOD PRODUCENTA
3608
OPAKOWANIE [L]
20
Lepkość ISO
68
20 Przedmioty
Nowy

Gulf Oil International przywiązuje ogromną uwagę do procesów produkcyjnych, o to żeby wszystkie produkty wytwarzane były według własnych receptur, na bazie specjalnie dobranych dodatków i  aby cechowały się najlepszymi parametrami na rynku.

Dlatego też oleje i smary marki Gulf trafiające na rynek europejski wytwarzane są wyłącznie w jednej, niezwykle nowoczesnej rafinerii, zlokalizowanej w Belgii.

Oceń Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Nasze produkty

Baner w lewej kolumnie