Olej do Wysoko-Obciążonych Przekładni Gulf HT FLUID TO-4 30W | 200L

Olej Przekładniowy Gulf HT Fluid TO-4 30W | 200L

Olej  Przekładniowy Gulf HT Fluid TO-4 30W | 200L

KOD PRODUCENTA
121261301138
LEPKOŚĆ SAE
30W
OPAKOWANIE [L]
200
GUL-TO430W200L
Dostępne w magazynie
3 913,64 zł

(3 913,64 zł szt.)

Brutto
19,57 zł/L

Towar w magazynie Wysyłka 24H
WYSYŁKA TOWARU
PŁATNOŚCI

Sposób płatności
Szybkie płatności
Przelew tradycyjny
Cena płatności 1
Płatność za pobraniem
Cena płatności 2
 

Olej do Wysoko-Obciążonych Przekładni Gulf HT Fluid TO-4 30W jest przeznaczony specjalnie do układów przeniesienia napędu, przekładni głównych i hamulców zanurzonych w oleju (mokrych) stosowanych w wysokoobciążonych maszynach pozadrogowych stosowanych do robót ziemnych, prac górniczych, prac związanych z pozyskiwaniem drewna oraz w transporcie drogowym i w zastosowaniach rolniczych.

Oleje serii Gulf HT Fluid TO-4 są stworzone z baz olejowych o najwyższej jakości i sprawdzonych, eksploatacyjnych dodatków uszlachetniających w celu zapewnienia lepszej ochrony przed zużyciem, stabilności termiczno-utleniającej, charakterystyk ciernych i ochrony przed rdzą i korozją. Oleje serii Gulf HT Fluid TO-4 są opracowane specjalnie w celu spełnienia wymagań eksploatacyjnych określonych dla układów przeniesienia napędu Caterpillar TO-4, Komatsu, przekładni ZF z przemiennikiem momentu obrotowego oraz automatycznych przekładni Allison C-Seria olejów Gulf HT Fluid TO-4 posiada polepszoną stabilność termiczno-utleniającą, która zapewnia ochronę powierzchni metalowych przed zacieraniem się i zużyciem, dzięki czemu wydłużona zostaje żywotność oleju i urządzeń. Doskonała kontrola właściwości ciernych chroni przed ślizganiem się sprzęgła i zapewnia bardziej płynne działanie przekładni i hamulców. Seria olejów Gulf HT Fluid TO-4 zapewnia dobrą ochronę przed rdzą i korozją dla części składowych urządzeń precyzyjnych pracujących w warunkach wilgotności. chroni metalowe części przed osadzaniem się szlamu i substancji smołowo-asfaltowej tworzącej się na skutek utleniania oleju, zapewniając przez to ich niezawodne działanie a doskonała kontrola pienienia się oleju zapewnia skuteczne działanie hamulców zanurzonych w oleju (mokrych) i przekładni oraz zabezpiecza przed drganiami hamulca. Oleje serii Gulf HT Fluid TO-4 wykazują dobrą kompatybilność z wszystkimi powszechnie stosowanymi uszczelkami, pierścieniami uszczelniającymi typu „O”, materiałami uszczelniającymi i materiałami, z których wykonane są sprzęgła, co w konsekwencji ogranicza czasy przestojów maszyn. Bardzo dobra płynność w niskiej temperaturze (klasa SAE 10W) zapewnia szybki rozruch urządzeń.

Zastosowanie:

Oleje serii Gulf HT Fluid TO-4 nadają się do zastosowania w układach przeniesienia napędu i przekładniach automatycznych, hamulcach zanurzonych w oleju (mokrych), przemiennikach momentu obrotowego i układach hydrostatycznych wymagających stosowania olejów o takiej jakości. Oleje tej serii są również odpowiednie dla wysokoobciążonych przekładni ręcznych, skrzyń biegów, przekładni głównych i układów hydraulicznych stosowanych w maszynach pozadrogowych wykorzystywanych do robót ziemnych, zastosowań rolniczych, związanych z pozyskiwaniem drewna, budowlanych i górniczych, w przypadku których wymagane jest stosowanie olejów spełniających poniżej wymienione specyfikacje. Oleje te nadają się również do przemysłowych przemienników momentu obrotowego i układów hydraulicznych, w przypadku, gdy taki rodzaj olejów jest określony jako wymagany do zastosowania.

Normy:

Caterpillar TO-4

Komatsu KES 07.868.1

Allison C-4

ZF TE-ML-03C

Jakość: API CF; CF-2

KOD PRODUCENTA
121261301138
LEPKOŚĆ SAE
30W
OPAKOWANIE [L]
200
1 Przedmiot
Nowy

Gulf Oil International przywiązuje ogromną uwagę do procesów produkcyjnych, o to żeby wszystkie produkty wytwarzane były według własnych receptur, na bazie specjalnie dobranych dodatków i  aby cechowały się najlepszymi parametrami na rynku.

Dlatego też oleje i smary marki Gulf trafiające na rynek europejski wytwarzane są wyłącznie w jednej, niezwykle nowoczesnej rafinerii, zlokalizowanej w Belgii.

Oceń Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Nasze produkty

w magazynie
Kategorie

Kurier Pocztex

Wybierz przesyłkę "eko Pocztex" i dołącz do nas posadzimy wspólnie las
0,00 zł
Baner w lewej kolumnie