Gulf Harmony ZF 46 | 200L

Gulf Harmony ZF 46 | 200L

Gulf Harmony ZF 46 | 200L

KOD PRODUCENTA
3557
OPAKOWANIE [L]
200
Lepkość ISO
46
GUL-HARZF46200L
Obecnie brak na stanie
3 182,16 zł

(3 182,16 zł szt.)

Brutto
15,91 zł/L

Towar Brak w magazynie
WYSYŁKA TOWARU
PŁATNOŚCI

Sposób płatności
Szybkie płatności
Przelew tradycyjny
Cena płatności 1
Płatność za pobraniem
Cena płatności 2
 

Gulf Harmony ZF 46

to bezpopiołowy, bezcynkowy i przeciwzużyciowy olej hydrauliczny o bardzo dobrych parametrach, opracowany tak aby uzyskać maksymalne osiągi w układach hydraulicznych pracujących w średnio ciężkich oraz bardzo ciężkich warunkach. Olej Gulf Harmony ZF 46 jest wytwarzany z wyselekcjonowanych olejów bazowych oraz bezpopiołowego pakietu dodatków przeciwzużyciowych, co redukuje znacznie negatywny wpływ na środowisko naturalne w przypadku niezamierzonego uwolnienia oleju.

Wszystkie oleje Gulf Harmony ZF mają wyśmienitą stabilność termooksydacyjną, co pozwala istotnie zmniejszyć odkładanie się osadów i lakierów oraz wydłużyć okresy wymiany oleju. Bardzo dobre własności antyzużyciowe wydłużają żywotność pompy i innych komponentów systemu, co redukuje koszty jego użytkowania. Szybka demulgacja uniemożliwia formowanie i stabilizowanie się emulsji. Zaawansowana technologia bezpopiołowa zmniejsza oddziaływanie na środowisko. Specjalne dodatki antykorozyjne chronią powierzchnie komponentów wykonanych z różnych metali nawet w obecności wody w układzie. Zdolność szybkiego wypierania powietrza z układu zapobiega zjawisku kawitacji zapewniając długą, bezproblemową eksploatację pompy. Gulf Harmony ZF są kompatybilne ze wszystkimi metalami i uszczelnieniami używanymi powszechnie w układach hydraulicznych.

Zastosowanie:

Gulf Harmony ZF są zalecane do pracy w systemach hydraulicznych pracujących w średnich i ciężkich warunkach, w urządzeniach stacjonarnych i mobilnych, także w aplikacjach wrażliwych pod kątem zanieczyszczenia środowiska. Oleje te mogą być używane także w starszych modelach układów hydraulicznych, w których stosowane są srebrne i posrebrzane komponenty.

Normy:

DIN 51524 Part 2-HLP, AFNOR NFE 48-603 (HM), ISO 11158 HM, Cincinnati Lamb (formerly Cincinnati Machine), Eaton (Vickers) M-2950-S, I-286-S

Aprobaty:

Denison HF-0, HF-1, HF-2

KOD PRODUCENTA
3557
OPAKOWANIE [L]
200
Lepkość ISO
46
Nowy

Gulf Oil International przywiązuje ogromną uwagę do procesów produkcyjnych, o to żeby wszystkie produkty wytwarzane były według własnych receptur, na bazie specjalnie dobranych dodatków i  aby cechowały się najlepszymi parametrami na rynku.

Dlatego też oleje i smary marki Gulf trafiające na rynek europejski wytwarzane są wyłącznie w jednej, niezwykle nowoczesnej rafinerii, zlokalizowanej w Belgii.

Oceń Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Nasze produkty

Baner w lewej kolumnie