Olej Przekładniowy Gulf Gear EP 85W-140 | 20L

Olej Przekładniowy Gulf Gear EP 85W-140 | 20L

Olej Przekładniowy Gulf Gear EP 85W-140 | 20L

KOD PRODUCENTA
2314
LEPKOŚĆ SAE
85W-140
OPAKOWANIE [L]
20
GUL-EP85W14020L
Obecnie brak na stanie
350,58 zł

(350,58 zł szt.)

Brutto
17,53 zł/L

Towar Brak w magazynie
WYSYŁKA TOWARU
PŁATNOŚCI

Sposób płatności
Szybkie płatności
Przelew tradycyjny
Cena płatności 1
Płatność za pobraniem
Cena płatności 2
 

Gulf Gear MP

są znakomitymi olejami przekładniowymi stworzonymi po to, aby zapewnić efektywne smarowanie w szerokim asortymencie samochodowych skrzyni biegów oraz przekładniach osiowych i głównych. Gulf Gear MP zostały stworzone z wysokiej jakości baz i dodatków przystosowanych do ekstremalnych ciśnień tak, aby zapewnić ochronę elementów kół zębatych stosowanych w warunkach, gdzie spotykają się ekstremalne ciśnienia i obciążenia uderzeniowe. Gulf Gear MP zapewniają również ochronę przed utlenianiem, degradacją oraz rdzą i korozją.

Gulf Gear MP posiadają znakomite właściwości ekstremalnego ciśnienia chroniąc przed zużywaniem się w różnych warunkach pracy prowadząc do ulepszonej żywotności sprzętu i mniejszych kosztów utrzymania. Wysoka stabilność utleniania minimalizuje formowanie się osadów zapewniając dłuższą żywotność części. Efektywne zabezpieczenie przed rdzą i korozją redukuje zużycie i przedłuża żywotność części. Ulepszona płynność w niskiej temperaturze redukuje zużywanie się i zapewnia łatwy zapłon w niskich temperaturach otoczenia. Dobre właściwości przeciw pienieniu się zapewniają efektywne smarowanie. Doskonałe dopasowanie się do systemu uszczelnień pomaga zminimalizować wycieki i zmniejsza możliwość zanieczyszczenia.

Zastosowanie:

Gulf Gear MP zalecane są do ciężarowych niezsynchronizowanych ręcznych skrzyń biegów oraz przekładni osiowych i głównych wymagających olejów spełniających wymogi API GL-5 oraz do samochodów osobowych, lekkich i ciężkich ciężarówek, autobusów i van-ów. Można je również używać do sprzętu budowlanego, górniczego i rolniczego oraz w innym ciężkim sprzęcie zawierających hipoidalne lub inne koła zębate, działające w trudnych warunkach takich jak: duża prędkość / obciążenia uderzeniowe, duża prędkość / niski moment obrotowy oraz niska prędkość / wysoki moment obrotowy.

Nie są zalecane do automatycznych skrzyń biegów.

Normy:

API GL-5,

US MIL-L-2105D

*Zdjęcie poglądowe

KOD PRODUCENTA
2314
LEPKOŚĆ SAE
85W-140
OPAKOWANIE [L]
20
Nowy

Gulf Oil International przywiązuje ogromną uwagę do procesów produkcyjnych, o to żeby wszystkie produkty wytwarzane były według własnych receptur, na bazie specjalnie dobranych dodatków i  aby cechowały się najlepszymi parametrami na rynku.

Dlatego też oleje i smary marki Gulf trafiające na rynek europejski wytwarzane są wyłącznie w jednej, niezwykle nowoczesnej rafinerii, zlokalizowanej w Belgii.

Oceń Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Nasze produkty

Baner w lewej kolumnie