SANITIZER środek dezynfekujący z drobinkami srebra. 500ml

Nano Silver Aerosol Sanitizer.  Jest to preparat biobójczy z drobinkami srebra

OPAKOWANIE [L]
0,5
PUL-SAN500ML
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
42,12 zł

(42,12 zł SZT)

Brutto

Towar Brak w magazynie
WYSYŁKA TOWARU
PŁATNOŚCI

Sposób płatności
Szybkie płatności
Przelew tradycyjny
34,00 PLN
Płatność za pobraniem
44,00 PLN

Nano Silver Aerosol Sanitizer

Jest to preparat biobójczy z drobinkami srebra służący do dezynfekcji powierzchni, przedmiotów i materiałów, które nie mają kontaktu z żywnością. Wykazuje działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze, co zostało potwierdzone niezależnymi badaniami (m.in. “Badania własności przeciwdrobnoustrojowej”, Sprawozdanie ITA-TEST nr B- 45318/25173/15 oraz “Ocena wirusobójczego działania produktu” przeprowadzona przez Zakład Wirusologii Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego Państwowego Zakładu Higieny).

Powłoka antybakteryjna. Deodoryzacja.

Cząsteczki srebra są znane przede wszystkim ze swojego działania dezodoryzującego i bakteriobójczego. Ze względu na swoje mikroskopijne rozmiary, podczas użycia preparatu Nano Silver Aerosol Sanitizer, drobinki srebra wnikają w odkażaną powierzchnię, wszelkie szpary, dziury, pęknięcia oraz zarysowania i uniemożliwiają ponowne namnażanie się mikroorganizmów.  

Ta cecha produktu sprawia, że przewyższa on inne, krótko działające preparaty do dezynfekcji. Jeśli ponownie dojdzie do kontaktu drobnoustrojów z wcześniej odkażaną powierzchnią,  mikroorganizmy niczym niehamowane mogą ponownie się namnażać, tym bardziej, jeśli zabieg był wykonany niestarannie. W przypadku naszego produktu, srebro pozostaje na odkażanej powierzchni i działa długotrwale, nawet 14 dni po zastosowaniu!

Dzięki wygodnej postaci aerozolu preparat ten umożliwia łatwą i szybką aplikację na duże powierzchnie, a profesjonalna dysza rozpyłowa dba o równomierne i oszczędne krycie preparatem bez zacieków i kropelek.

Ogromną zaletą jest to, że preparat można aplikować trzymając puszkę pod każdym kątem (nawet do góry nogami!), a dysza nie bedzie zatykać się, jak ma to miejsce w przypadku większości produktów aerozolowych. Dzięki zaawansowanemu technologicznie opakowaniu typu BOV jesteśmy w stanie dotrzeć i zaaplikować preparat nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach. 

Do użytku profesjonalnego

Dezynfekcja przedmiotów, wyposażenia, powierzchni i urządzeń sanitarnych w szpitalach, przychodniach, gabinetach dentystycznych, lecznicach weterynaryjnych, domach opieki, salonach tatuażu, salonach fryzjerskich i kosmetycznych, solariach, klubach fitness, gabinetach masażu, hotelach, restauracjach, pracowniach komputerowych, wypożyczalniach obuwia sportowego, butów narciarskich itp. Wygodna forma aerozolu pozwala na szybką aplikację, bez konieczności przecierania poweirzchni szmatką. 

Do użytku domowego

Odkażanie i dezynfekcja blatów, klamek, włączników światła, telefonów komórkowych, drobnych przedmiotów codziennego użytku. Ponadto dezynfekcja obuwia, akcesoriów sportowych, motorowych, rowerowych, narciarskich, kasków, rękawic, legowisk zwierząt, ścian, mebli, foteli, tkanin, tapicerek, zasłon, materacy, kafelek, wykładzin, dywanów, fug, toalet- wszędzie tam, gdzie istnieje zwiększone ryzyko kontaktu z mikroorganizmami. Niezastąpiony w każdym gospodarstwie domowym. 

OPAKOWANIE [L]
0,5
Nowy produkt
Wszystkie produkty

Nasze produkty

Baner w lewej kolumnie