ALKOMAT ELEKTRONICZNY

ALKOMAT ELEKTRONICZNY

Elektroniczny tester alkoholu w wydychanym powietrzu  KTM 94-012

KOD PRODUCENTA
KTM 94-012
AKC-94-012
Dostępne w magazynie
28,28 zł

(28,28 zł SZT)

Brutto

Towar w magazynie Wysyłka 24H
WYSYŁKA TOWARU
PŁATNOŚCI

Sposób płatności
Szybkie płatności
Przelew tradycyjny
Cena płatności 1
Płatność za pobraniem
Cena płatności 2
 
  • 3 cyfrowy wyświetlacz LCD
  • Czujnik półprzewodnikowy alkoholu
  • Czas nagrzewania: <10 s
  • Czas reakcji: 5 s
  • Zakres pomiarowy: 0,00 - 0,19% BAC; 0,0 - 1,9 g / l
  • Zasilanie: 2x baterie alkaliczne AAA (nie dołączone)
  • Wymiar 95 x 36 x 18 mm
  • Akceptacja CE & ROHS

Elektroniczny tester zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu posiada 3-cyfrowy wyświetlacz LCD, na którym z łatwością odczytasz wynik. Nagrzewa się krócej niż 10 sekund, a jego czas reakcji wynosi 5 sekund. Wyróżnia się bardzo dobrym zakresem pomiarowym: 0,00 – 0,19% BAC; 0,0 – 1,9 g/l. Zasilany jest dwiema bateriami alkaicznymi AAA (nie ma ich w zestawie).

Elektroniczny tester zawartości alkoholu cechuje się zakresem pomiarowym dostosowanym do przepisów prawa polskiego. Przeznaczony jest do samodzielnego sprawdzania zwartości alkoholu w wydychanym powietrzu.

Jak prawidłowo dokonać pomiaru?

Nie używaj testera zaraz po spożyciu alkoholu, ponieważ może to doprowadzić do jego awarii. W takim przypadku pomiar będzie ponadto nieadekwatny do rzeczywistego poziomu alkoholu. Zafałszowany wynik wprowadzi Cię po prostu w błąd. Badanie wykonuj w temperaturze pokojowej, a testera nie przechowuj zimą w samochodzie, ponieważ nie najlepiej znosi niskie temperatury. Musisz pamiętać, że to tylko urządzenie, tak więc może się mylić. Dlatego zawsze zalecamy wykonywanie 3 pomiarów w odstępie ok. 15 minut.

Wyniki pomiaru należy traktować poglądowo. Tylko sprawdzenie stanu trzeźwości alkomatem policyjnym daje stuprocentową pewność. 

KOD PRODUCENTA
KTM 94-012
9 Przedmioty
Nowy

Moje Auto Virage – główna i podstawowa oferta akcesoriów samochodowych. Kompletna oferta obejmuje ok. 120 produktów - podzielonych na 6 kategorii: żarówki, wycieraczki, bezpieczeństwo, sezon, narzędzia, akcesoria.

Oceń Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Nasze produkty

Baner w lewej kolumnie